Корзина
27 отзывов
+380507561012
+380
50
756-10-12
+380
98
701-06-06
Комбикорма и добавки для сельскохозяйственных животных
Корзина

СУПЕР РОЗДIЙ,(добавка для корIв), 25 кг

340 грн.

Показать оптовые цены
  • В наличии
  • Оптом и в розницу
СУПЕР РОЗДIЙ,(добавка для корIв), 25 кг
СУПЕР РОЗДIЙ,(добавка для корIв), 25 кгВ наличии
340 грн.
Купить
+38050756-10-12
  • +38098701-06-06
+38050756-10-12
  • +38098701-06-06
  • График работы
  • Адрес и контакты

Упаковка - мешки 25 кг

«Супер роздій» - натуральний корм для здоров’я корови

Для чого господар тримає корову? Звісно ж, для того, щоб отримувати молоко. Чим більше - тим краще. А для того, аби продуктивність збільшувалася, і здоров’я тварини поліпшувалося, корові необхідний повноцінний збалансований корм.

Три кити, на яких тримається здоров’я корови

Як для людини важливе збалансоване харчування, так і худобі для повноцінного існування необхідний повний комплекс вітамінів і мінералів. У домашніх умовах розробити раціон, який би забезпечував корову всіма необхідними речовинами – неможливо. Тому спеціалістами ВАК і був розроблений спеціальний корм, який вже містить ці всі корисні компоненти. Він поліпшує загальний стан здоров’я тварини та дозволяє підвищити продуктивність корови до 4 л/добу. Що ж це за кити, на яких тримається здоров’я худоби?

Енергетичні компоненти

До складу «Супер роздою» входить соняшникова макуха, яка стимулює молочну продуктивність, та ячмінні висівки, що живлять тварину необхідною енергією для продукування молока.

Вітамінний комплекс

Покращити гормональний баланс і забезпечити репродуктивне здоров’я допомагає вітамін А, за засвоєння кальцію, фосфору, магнію відповідає вітамін D3, за засвоєння жирів – вітамін Е.

Макро- та мікроелементи

На білковий, жировий та вуглеводний обмін в організмі корови впливають мідь (Cu), цинк (Zn), марганець (Mn), йод (I), селен (Se), кобальт (Co). Останній (Co) вкрай необхідний для жуйних, оскільки він є елементом для виробництва вітаміну В12 в рубці. Орім того, кобальт збільшує розщеплювання в рубці фуражу низької якості та впливає на популяцію бактерій. Дефіцит кобальту в організмі корови спричиняє низку проблем, а саме: погане відтворення, зниження споживання корму й продуктивності.

Зміцненню хрящової та кісткової тканини корови сприяє кальцій (Ca). Також цей елемент бере участь в обмінних процесах, що відповідають за продукування молока. На обмін речовин у кістках, м’язах та енергетичному обміні бере участь фосфор (P). А за процес доставки корисних макро- і мікроелементів до тканин організму тварини відповідають натрій (Na) та магній (Mg). Так, магній відомий як важливий елемент у травленні вже понад 90 років. Зокрема, у великої рогатої худоби магній використовується бактеріями рубця для перетравлення клітковини. На жаль, корови не депонують його в організмі, тому забезпечення магнієм цілком залежить від надходження з кормом.

Відновленню клітин організму сприяє сірка (S).

Застосування «Супер роздою»

Як же застосовувати «Супер роздій», щоб досягнути максимального результату?

Раціон корови має містити в собі різні типи кормів: і соковиті, і грубі, і концентровані. Найкращого ефекту можна досягнути, лише дотримуючись певних пропорцій, правил годівлі, враховуючи період лактації. Найкращий результат дають змішані корми (комплексна годівля). Необхідно змішати кукурудзяну і пшеничну дерть, додати сухий корм «Супер роздій», а потім все це змішати з подрібненою картоплею, натертим буряком та порізаним до 2-4 см луговим сіном або люцерною. Так утворюється мішанка. Її слід давати 4 рази на добу коровам до 150-го дня лактації і двічі коровам після 150-го дня лактації. Доступ до води, жому і сіна має бути вільним згідно з кількістю в раціоні. Детально дивіться у таблицях.

Характеристики
Основные
ТипПремикс
Применение корма Животноводство
Концентрированная форма  Да
Производитель  АгроВет Атлантик
Страна производительУкраина
Упаковка
УпаковкаМешок
Вес25.0 (кг)
Хранение
Срок хранения6.0 (мес)
Информация для заказа
  • Цена: 340 грн.